Jak jsem se dostala k divadlu

14. června 2018 v 15:00 | (Ne)Oblíbená holka |  Milý deníčku...
Podle mých článků asi vypadá, že do divadla v Kladně chodím hodně dlouho, když to tak znám. Ale... Ona to pravda není. Takhle hodně jsem do divadla začala chodit teprve tento školní rok. Na Kladně jsou 2 ,,hlavní" divadla. Městské a Lampion. Lampion je pro malé děti a mladší školní věk. Jsou tam hezké hry, že se pobaví i rodiče. Ale pro starší (nejde o to, že by to bylo nevhodné, ale jde o pochopení hry) je tu Městské divadlo Kladno (MDK).
Když jsem byla malá chodila jsem s mámou a babičkou do Lampionu a milovala jsem to. Když přišel čas, že by mě spíš bavilo MDK zavřelo se a hrálo se jen v Lampionu, sice hry co by se hrály v MDK, ale mě to nepřitahovalo. Asi po 6ti letech rekonstrukce bylo hotovo a otevřelo se. Divadlo je v současnosti opravdu nádherné. Jak zevnitř, tak i z venku. Vypadá úžasně. Byla jsem na konci minulého školního roku na premiéře hry ,,Mnoho povyku pro nic" a strašně se mi to líbilo, takže jsme si s mámou řekly, že tento rok si koupíme předplatné. Byl to úžasný nápad. Každý měsíc jsme alespoň jednou šly do divadla. Poslední 2 měsíce jsem byla každý měsíc asi 4x. Po pravdě nevím, co budu o prázdniny dělat, MDK mi bude moc chybět. Předemnou jsou myslím ještě 4 hry a dionýsie. Na dyonýsiích jsem teda byla i minulý rok a bylo to ůžasné. Ti herci jsou moc šikovní. Jen koukáte s otevřenou pusou. Dionýsie jsou vždy na konci školního roku, jako uzavření divadelní sezony, protže divadlo o prázdninách nehraje.

Takže pokud nevíte co dělat, zajeďte si do divadla v Kladně, je úžasné!
Sama doporučuji Neúplní a Mnoho povyku pro nic. Ostatní hry jsou také úžasné, to bez diskuze, ale tyto hry jsou moje nejoblíbenější.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama