Setkání přátel z Bubnu

25. května 2018 v 8:00 | (Ne)Oblíbená holka |  Milý deníčku...
18.5.
Vypravování
Setkání přátel z Bubnu
V pátek jsem měla sraz s kamarády, které znám z tábora Buben.Tento tábor je umělecky založený. Je hodně rodinný, protože je nás tam málo. Sraz byl v 17:00 v základně Labyrint v Libušíně. Obvykle nás tam bývá více holek než kluků, jinak to nebylo ani teď.
Když jsem přijela, se všemi jsem se objala, protože jsem je dlouho neviděla a moc mi chyběli. Někteří míň, někteří víc. Se všemi, kromě pár mladších holek jsem se znala, jenže s malými holkami se moc nebavím, pokud nehrajeme nějakou společnou hru nebo s něčím nepotřebují pomoci. Ale byl tam i nový vedoucí Lukáš, kterého ostatní znali, jenže já zrovna ten rok na tábor nejela, takže jsem ho neznala. A protože jsem moc "šikovná" na první dojem, samozřejmě se mi nepovedl. Ale, tak co... Nemohu vycházet s každým. Hodně jsem se tedy bavila s ostaními, hráli jsme vybíjenou, hru jménem ,,Hutututu" a mnoho dalších. Na tomto setkání jsme se spíš bavili o novinkách, hráli pohybové hry, než vyráběli. Ale na vyrábění také došlo, vyráběli jsme placky. Moje kamarádka Mája mi upletla krásné copánky, což byla také výroba.
Když, už jsem se tam konečně uvolnila i před těmi cizími lidmi, začala jsem se konečně chovat líp. S novým vedoucím jsem začala vycházet a když přijel další vedoucí Jirka, kterého už jsem znala, byla to legrace.
Večer moje kamarádka Áďa musela udělat 300 placek, a protože jsme jí nemohli pomoci fyzicky, alespoň jsme jí pomáhali psychicky. Povídali jsme si o všem možném i nemožném. Vedoucí Lukáš a Jirka si ze mě a z Máji dělali srandu, že jsme malé, a že už máme spát. Všichni včetně Ádi jsme se za tu noc hodně nasmáli.
Mám od tamtud mnoho zážitků, které ani nemá cenu vyprávět, protože by je stejně nikdo nepochopil. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama