Setkání Mary Kay

22. května 2018 v 15:00 | (Ne)Oblíbená holka |  Milý deníčku...
2.5. 2018
Referát
Setkání Mary Kay

Dnešní odpoledne jsem strávila s mámou v Divadelní kavárně, kde máma prezentovala výrobky Mary Kay.
Mary Kay je kosmetická společnost. Výrobky této společnosti se nabízejí a tím prodávají pouze a výhradně osobním prodejem. Prezentací nás provází kosmetické poradkyně, které nejenom, že na 1. setkání kosmetiku předvedou a zákaznice si všechny výrobky mohou vyzkoušet, ale navíc zákaznice získává ,,servis". ,,Servis" znamená přísun pravidelných informací o novinkách ve společnosti a možnost pravidelné účasti na akcích, kde jsou tyto výrobky prezentovány s možností jejich vyzkoušení.
Mary Kay v roce 1963 založila žena jménem Mary Kay Ash v Americe. Mary Kay Ash tuto společnost založila, až v době kdy šla do důchodu. Chtěla tím podpořit nezávislost žen, aby ženy nemusely být finančně závislé na svých mužích. Věděla, že finanční nezávislost se rovná osobní svobodě. Hlavním cílem nebylo jen získávat peníze, ale v ženě probudit její jedinečnost a důležitost.
V současné době je společnost v České republice 20let a získala ocenění, jako 2. nejlepší kosmetická společnost.
Kosmetickou poradkyní May Kay se může stát úplně každa žena. Není zde žádný limit ať věku, váhy, vzdělání ani barvy pleti. Je zde pouze důležitá radost a nadšení o sebe pečovat a setkávat se s dalšími ženami, dnes i muži.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama