Návštěva Dundee Jamu

17. května 2018 v 15:00 | (Ne)Oblíbená holka |  Milý deníčku...
Ahoj všichni! Mám domácí úkol: Můj deníček- napíšu 10 dnů, které byly něčím zajímavé (Čtenářský deník). Napadlo mě, že bych to psala sem. Něco by jste se o mě dozvěděli a vůbec, myslím, že je to dobrý nápad. Bohužel naruším ,,každý čtvrtek", protože to musím do nějakého času odevzdat a paní učitelka si to přečte zde. Tak mi držte palce, abych dostala jedničku a jdeme na to!

25.4. 2018
Popis
Návštěva Dundee Jamu

Rozhodla jsem se popsat music klub Dundee Jam, díky jeho originalitě.
Už vstup je zvláštní. Vypadá, jako smutný vchod do sklepa. Ale hned po otevření dveří zjistíte, že je to kásný, veselý a útulný sklepní prostor. Schody do sklepa jsou dřevěné.
Po sdolání schůdků se ocitneme vedle baru, který stojí napravo. Bar je celý dřevěný. Za barem je spousta polic plných různých lahví, lahviček, skleniček.
Nalevo od schodů je několik místnůstek a místností. Zde jsou umístěny staré, dřevěné stoly s lavicemi, židlemi, některé sezení je vytvořeno z beden.
V největší místnosti v rohu leží podium, na kterém se pořádají koncerty. Veškerý nábytek je starší, ale příjemný. Stěny jsou zdobeny plakáty a obrazy.
Ve vedlejší místnosti je fotbálek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama