Den otevřených dveří divadla v Kladně

31. května 2018 v 15:00 | (Ne)Oblíbená holka |  Divadelní hry
26.5. 2018
Dnes byl den otevřených dveří v divadle Kladno. Byl zajímavý program. V divadelní kavárně měli herci (vždy po jednom) svůj program. Já, máma a teta jsme tam byly první a nějakou dobu jediné.
První vystupovala Barbora Janatková, která byla opravdu moc sympatická. Měla úžasný vypravovací, taneční a zpívající program.
Druhý byl Viktor Zavadil. Vyprávěl nám o Petrolejových lampách a ukazoval, jak by měl hrát svoji roli. Bylo to opravdu vtipné. Zjistila jsem, že nejsem sama, komu nejde pořádně vyslovit slovo ,,Petrolejové lampy". Poradil mi, ať to říkám takhle: ,,Petr-olejové lampy. Také četl poezii, která se mu líbí. Dokonce i zpíval (má opravdu úžasný hlas).
Poté byla znovu Barbora s trochu jiným programem. Bylo vidět, že už je trochu více v klidu.
Po Barboře byl znovu Viktor, který měl, také trochu jiný program. Součástí programu byla také píseň, kterou zpíval na Dionýsiích 2017.

Po nějakém Časem, byla komentovaná prohlídka celého divadla, na kterou jsem šla s tetou. Byla to moc zajímavá prohlídka.

Dohormady jsme byly v divadle 6 hodin. Moc jsem si tento den užila. Budu na něj hodně dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Z mnoha důvodů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama