Září 2016

Vodafone You Fest

22. září 2016 v 20:11 | Nenormální Lůca |  Jak bylo
Je akce kde jsou youtubeři (např. Nejfake atd), zpěváci, zpěvačky a kapely (např. Ben Cristovao, Sebastian, Slza atd.).
Tato akce se velice povedla. Hrozně moc jsem si to užila. Tato akce byla rozdělena na čtyři sekce: Jídlo, Gaming, Podium a Beauty. Gaming jsme nestihly (byla jsem tam s kamarádkou). Byly jsme v beauty zoně, kde jsme si nechaly uplést copánky. Konzerty byly super! Vykřičela jsem si hlasivky a kamarádka taky. Takže když jsme jeli zpět, tak jsme jen šeptaly. Lidi na nás koukali jak na imbecily :D .
Pak jsem spala u kamarádky. Kde to byla doopravdy sranda. Pořád jsme se smáli. Hrály odezírací challange. Což jsme si vůbec nerozuměli, takže jsme odpovídali náhodně (kamarádka potvrdila že by znásilnila slepici).
Druhý den jsem jela domů, kde jsem vše vyprávěla.

Hodnocení: 100%
Konečná věta: Příští rok si to nenechte ujít! :)


Youtube války

11. září 2016 v 20:04 | Nenormální Lůca |  Co si o tom myslím?
Upozornění: Vím, že skoro každý youtuber natočil video o tom co si myslí o youtube válkách. Nechci být kopírka, ale pokud bych měla stejný názor, jako nějaký youtuber ve videu. Schválně jsem nekoukala na názory youtuberů a ani nic nečetla. Takže pokud budu mít stejný nebo podobný názor, tak je to tím, že si o tom prostě myslíme stejné věci. A teď už na můj názor.

Myslím si že je zbytečné se takhle hádat na veřejnosti. Nevím, proč když s tím člověkěm mají takový problém, že se s ním o tom chtějí takhle pohádat. A i když se s ním o tom chtějí pohádat, ok tak každému někdy něco vadí a pohádají se, ale hádají se oni dva. Proč by to měla vědět další půlka národa? Tak, když se chtějí pohádat, tak třeba po messengeru nebo z očí do očí. K čemu jim je, že toho druhého ztrapní. To si příjde, jako že vyhrál nebo co? Nechápu to.

Co si o tom myslíte vy?
Pište do komentářů. Můžeme se o tom pobavit.

A poslední věc, která je také důležitá: Nechci se nikoho dotknou, jen říkám svůj názor.