Duben 2016

Recenze na hru: Stop the zombie

28. dubna 2016 v 19:32 | Nenormální Lůca |  Hrajeme s Lůcou
Hra Stop the zombie-Zastavte zombie. Je jiná v tom, že hrajete za nemrtvého. Snažíte se zachránit svojí vyvolenou. Nejde to však jak po másle, jdou vám po krku policisté, vědci,vydláci a atd. Nikdo z nich netuší, že za několik momentů budou po mozkách hladovět, jako vy. Prostředí se různě střídá např. Velkoobchod, policejní stanice, přehrada a né jen to. Váš nemrtví má několik schopností, které získává postupem času např. Prdy ktéré lidi omámí, střeva které jsou jako grnáty, ruku kterou ovládáte.To však není vše.
Rozhodně doporučuji zahrát. Ale je tu jeden háček zahrajete si to poze na windows vista.

Hodnocení: 100%


Recenze na hru Otlast

16. dubna 2016 v 22:06 | Nenormální Lůca |  Hrajeme s Lůcou
Dopředu chci upozornit že se nemusíte bát spoilerů.
Outlast
je horrová hra. Ve které se nemůžete bránit, ale pouze utíkat a schovávat se.
Jste novinář který se vydal do blázince, protože dostal E-mail od neznámého autora, který pracuje v jež zmíněném sanatoriu. Jenže čím jdete dál, tak zjišťuje že už se zpět vrátit nemůžete, ale vpřed to lehké taky nebude.
Tato hra vás vystraší. Zaručuju že se vážně budete bát. Já se u her moc nelekám ani nebojím, ale u této hry jsem se vážně bála i lekala. Některé lekací části jsem čekala. Ale to vůbec nemění nic na tom že je to super hra.

Hodnocení: 90%

Seznámení se mnou

16. dubna 2016 v 16:23 | Nenormální Lůca |  Jak bylo
Čus lidi.
Jak jste si asi všimli tak se jmenuji Lůca. A protože jsem hoodně veselá, tak jsem se pojmenovala Nenormální Lůca. Nebojte jinak mentálně jsem v pořádku. Chtěla bych psát recenze na: knihy, filmy, seriály a hry (na PC). Jak jste si už asi všimli ,tak jsem veselá. Moc ráda se směju. Také mám moc ráda písničky asi jako každý. Moje nejoblíbenější skupina je Slza. Moje nejoblíbenější písnička je pozice off. Zajímal by mě váš názor na písničky a kapely. Doufám že se vám bude můj blog líbit. Slibuji že se budu snažit vás zásobovat zajímavými, vtipnými i trefnými informacemi. Abychom si měli o čem psát.
Nenormální Lůca